ריאלטי

הצילו! אני לא יודע לבשל

פורמט מקורי שעושה בית ספר לבשלנים מתחילים

עשרה ידוענים שכישורי הבישול שלהם לוקים בחסר נכנסים יחד לבית ספר לבשלנים מתחילים ולומדים כיצד לבשל. הידוענים יגורו יחד במשך 21 ימים במלון כרמים בסמוך לירושלים, ומדי יום ילמדו את רזי הבישול בהדרכתו של השף ניצן רז יחד עם מנהל מטבח בית הספר, פטירג' "פוטי" דאס. בסוף כל שיעור מתאספים הידוענים בחדר הטעימות ובוחרים את המנה הטובה ביותר. התלמיד שהכין אותה יקבל כוכב, והמנה שלו תיבחר למנה המצטיינת. במקרה של תיקו בהצבעות, השף ניצן רז שובר את השוויון ובוחר את המנה המצטיינת, מבין המנות שקיבלו אותו מספר קולות ועמדו בראש הטבלה של אותו היום. התלמיד שלאורך התוכנית יצבור הכי הרבה כוכבים יוכרז כזוכה.

משתתפים: יעל בר זוהר, מיכל ינאי, טל ברודי, מאור שוויצר, רן שריג, נאור אורמיה, עמוס רולידר, שני אטיאס, הדר לוי ורנא רסלאן.

"הישג לקשת: 30.8% רייטינג ל"הצילו! אני לא יודע לבשל"

"התוכנית מביאה איתה עממיות ופשטות שיחד איתן מצליחה לגרום לנו להתמכר אליה בקלות. היא שנונה ומצחיקה, כזאת שאפשר לצפות בה שעות, שוברת את הכלל של "רק נשים במטבח" ושהכל מושלם, היא גורמת לנו להכיר קצת יותר מקרוב את האנשים שגדלנו עליהם ושאנחנו אוהבים לצפות בהם על המגרש, על הבמה, על המסך הקטן או אפילו מעריצים אותם על עבודתם מאחורי הקלעים ובין היתר, עושה לנו חשק לבשל בדיוק כמו אחותה הגדולה, "מאסטר שף".

– מאי מורד, מעריב, ספטמבר 2014

עונות: עונה 1, 11 פרקים (2014)

מפיק ועורך ראשי: אסף גיל

עורך ראשי: דב שרמן

מפיק: אריק טל

מורה: ניצן רז

ערוץ שידור: ערוץ 2 (קשת)

קרדיטים

צפה בטריילר

יש לכם רעיון מדהים שאתם רוצים להציע לנו?

גיל הפקות משקיעה ביצירה ופיתוח של תוכניות ופורמטים מקוריים, מתוסרטים ולא מתוסרטים לטלוויזיה. 

Log in

Subscribe for exclusive offers and updates on new arrivals

Sign up

Don’t have an account yet? Sign up and unlock all our pages and watch trailers and full episodes.